Podsumowanie sezonu 2022

Pora na podsumowanie 2022…;-)

W końcu znowu wyjechałam na dłużej zimą, spędzając 6 tygodni w Hiszpanii (jedyne 6 tygodni gdzie jeździłam na szosie w 2022;-))  jednak pogoda wtedy była kapryśna ;-)Tam za to zajęłam się sobą, więc w każdej sytuacji można i znaleźć plusy. To był jedyny okres gdzie wyciągnęłam moja szosę w ciągu roku ;-).
Z wyjazdów ponadto to urlopowo Austria (z Cyklotrampem), która mnie urzekła, oraz Włochy , gdzie odbyły się Mistrzostwa Świata. Tak poza tym wypady weekendowe, m.in do Pragi też na zawody, i inne w góry i nad morze na krótsze bądź dłuższe weekendy, a i w grudniu Malta :).
Starty w 2022 tak naprawdę zaczęłam od crosstriathlonu w Pradze w weekend Bożego Ciała. Był wtedy potworny upał… Kolejny z cyklu Xterra, wiem, że tu nie będę chciała wrócić. Dziękuję raz jeszcze za oczekiwanie na mecie :). Tam udało mi się zdobyć nagrodę dla kilku najlepszych pływaków i pływaczek ;). W kategorii wiekowej byłam 2ga (bieg mnie „ubił” w tym upale, po rowerze jednak miałam prowadzenie).
Kolejny start w lipcu w Bydgoszczy  na dystansie 1/4 Ironmana – tym razem sztafeta (ja biegłam tym razem) – gdzie wygrałyśmy niecałą jednouminutową przewagą ;-).W sierpniu crosstriathlon w Czerwonaku, w którym uczestniczę od lat. Tym razem przegrałam 1 sekundą zajmując drugie miejsce Open (jednak przez zgubienie na trasie;/)
W październiku Mistrzostwa Świata (Xterra), które od lat mi się marzyły, ale były ostatecznie pierwszy raz w życiu przesunięte do Europy – Włoch. Tutaj była walka na trasie rowerowej, przez warunki jakie zrobiły się po 2 dniach opadów. Ostatecznie dotarłam na metę 12 w kategorii wiekowej.
W listopadzie Duathlon w Żarnowcu – 4 miejsce open, w kategorii 1. Także w tym samym miesiącu bieg po schodach w Poznaniu – gdzie byłam 7 wśród kobiet (zabrakło 1go miejsca do finałowej walki;)).
6 startów, w tym 3 crosstriathlony, raczej większośc startów z doskoku. W tym roku zapewne również (pewnie 1-2 Xterry, jakaś sztafeta , duathlony itd)
Dziękuję bardzo za doping (fizyczny na mecie, ale również i psychiczny, motywację), ponownie RowerTramp i Northtec za wsparcie w sponsorowaniu.

Dla tych co lubią cyferki ( w kilometrach):

Rowerowo -6200

Biegowo – 810

Pływając 100 kilometrów